Sitemizi hangi kanalla öğrendiniz?
Facebook
Arama Motoru
Instagram
Diğer
 
 
Mesajınız Var
  Değerli Veli,

   2008’de çıkmış olduğumuz eğitim yolculuğumuz kesintisiz olarak devam ediyor. Bugüne kadar yaptıklarımızla bir özel okuldan daha fazlası olabilmenin haklı onurunu yaşıyoruz. Başlangıçtan günümüze dek bir mektuba asla sığmayacak ölçüde projeye ve başarıya imza attık. Velilerimiz ve öğrencilerimizle büyük bir aile kurduk. Alfa ailesi olarak aynı duyguları paylaştık, ortak paydamız olan çocuklarımızın geleceği için çabaladık. Taklit eden değil taklit edilen, durağan değil sürekli kendini yenileyen bir okul olabilmek adına azami gayret sarfettik. Kısa zamanda Denizli’nin gözde bir eğitim kurumu olduk. Bize gösterilen teveccühle Alfa Eğitim Kurumları olarak şube sayımızı üçe çıkardık.

   Şimdiyse aynı özgüven ve başarı sloganıyla 2018-2019 eğitim - öğretim sezonuna hazırlanıyoruz. Özel okulculuğun devasa binalardan ibaret olmadığını, butik okulların her zaman daha samimi ve ailevi duygularla var olduğunu ispatlamanın haklı sevincini yaşıyoruz. Alfa Eğitim Kurumları velilerinin desteğiyle giderek büyüyor ve daha da güçleniyor. 2018 - 2019 eğitim yılında da Özel Alfa Ortaokulu olarak velilerimize desteğimizi devam ettirme gayesini taşıyoruz. Dershanelerin olmadığı ancak rekabete dayalı sınavların devam ettiği ve her geçen gün sınavların daha da zorlaştığı bu kritik süreçte özel ortaokulumuz öğrencilerimiz için can suyu olacaktır. Ekibimize yeni katılan öğretmenlerimizle artık daha da güçlüyüz.

    Bir dershaneden daha fazlası olan kurumlarımız bir özel okuldan da daha fazlası olduğunu hemen her alanda ispatlamış bulunuyor. Alfa Eğitim Kurumları kalitenin, sıradışı projelerin merkezi olacağı gibi bir sosyal merkez ve yaşam alanı olmaya devam ediyor. Öğrencilerimiz sosyal kulüplerimizle özgüvenlerini geliştirip yeni ufuklar kazanıyor. Haftada kırk saat ve beş buçuk gün görülen akademik eğitimle diğer kurslara duyulan ihtiyacı en aza indirgiyoruz. Ayrıca tüm bu nitelikli ve yoğunlaştırılmış eğitimler verilirken velilerimizden sadece belli bir kesime hitap eden rakamlar talep edilmiyor. Alfa Eğitim Kurumları öğrencilerine bu geniş imkanları yaz aylarında da öğrencilerine sunmaya devam ediyor. Yaz kurslarımız ve sosyal etkinliklerimizle kurumlarımız yıl boyunca kesintisiz eğitim anlayışını sürdürüyor.

   Öğrencilerimizin gelecekte büyük başarılara imza atabilmeleri, en iyi okullarda ve üniversitelerde okuyabilmeleri adına kalitemizden asla ödün vermeden hep daha ileriyi hedefleyen okullarımızda siz de şimdiden yerinizi alın. Sınırlı kontenjanlarımızdan siz de yararlanın!


ALFA EĞİTİM KURUMLARI

Özel Alfa Ortaokulu: 0 (258) 261 10 00
Alfa Kurs Merkezi: 0 (258) 377 33 77
Saygın Çocuk Kulübü: 0 (258) 212 26 56